משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

בנקים וחברות ביטוח

insurance

ניהול תביעות והליכים משפטיים בשם ומטעם מוסדות פיננסיים כמו בנקים וחברות ביטוח ו/או ניהול תביעות והליכים משפטיים נגד הבנקים וחברות הביטוח, דורשים מומחיות מיוחדת וכן ידע משפטי רחב בתחומי משפט שונים בנוסף לבנקאות וביטוח , כמו למשל שליטה מלאה בדיני החוזים , דיני הנזיקין , דיני המקרקעין ותחומי משפט נוספים. לשם ניהול מוצלח של תביעות והליכים משפטיים מטעם בנקים וחברות ביטוח ו/או נגדם  יש צורך בנסיון רב ומוכח בניהול הליכים כאלה בבתי המשפט , שכן ניהול משפטים בתחום זה מחייב בצד הידע המשפטי, הכלכלי והפיננסי, גם בקיאות רבה בדיני הפרוצדורה ובדיני הראיות. 

במשרד עו"ד אליהו מלך מחלקה המורכבת מעורכי דין וצוות מקצוענים הפועל, במידת הצורך,  במיסגרת פרוצדורלית מיוחדת הנקראת "סדר דין מקוצר". הליכי סדר דין מקוצר הם בעלי אופי ייחודי ובקיאות מושלמת בכל הפרטים הנוגעים לסדר דין מיוחד זה היא תנאי חיוני להצלחה בתביעות משפטיות והליכים מסוג זה.

הן התובע והן הניתבע בהליכים משפטיים המתנהלים בסדר דין מקוצר , כבולים לתקנות והוראות חוק ופסיקה , אשר הפרת איזו מהן עלולה להכשיל את הצד המפר תקנה או הוראת פסיקה כזו ולהביא לדחיית תביעתו או לכישלון הגנתו במשפט - לפי הענין. האמור לעיל מחייב הן את התובע והן את הנתבע בתביעות משפטיות והליכים בנושא זה לקבל ייעוץ משפטי מהיר ואיכותי לבחירת ההליך המתאים ביותר וכן להעזר בייצוג משפטי כולל מקצועי והולם בשלב ניהול המשפט.

עורכי הדיו והצוות המקצועי במשרד עורך דין מלך העוסקים בניהול תביעות והליכים משפטיים מטעם הבנקים וחברות הביטוח , או מטעם חברות , עסקים ופרטיים כנגד בנקים וחברות בטוח יוכלו להעמיד לרשות הלקוחות , הן אם אלה בנקים וחברות ביטוח והן אם אלה גורמים מסחריים או פרטיים המעונינים להתמודד עם תביעות משפטיות שהוגשו נגדם ע"י הבנקים וחברות הביטוח , או שברצונם לתבוע בנקים וחברות ביטוח , את כל הידע , המומחיות והנסיון שצבר משרדנו  במשך שנים רבות בתחומי משפט אלה.

במקביל לניהול הליכים משפטיים מסוגים שונים בנוגע לתביעות מטעם וכנגד גופים אלה, עורכי הדין במשרדנו בקיאים ומנוסים בקיום הליכי מו"מ להסדר חובות ו/או פריסת תשלומים ו/או ניהול כל סוגי ההליכים בהוצאה לפועל הנוגעים לתיקי הוצאה לפועל אשר ניפתחו בקשר עם פיסקי דין והליכי מימוש נכסים בתביעות בנקים וחברות ביטוח
 
משרד עורך דין מלך ערוך להעניק את השירות המקצועי והמיומן ביותר לבנקים וחברות ביטוח אשר חלק מהם נימנים על לקוחותיו ונהנים מרמת שירות גבוהה ביותר , שהישגים רבים בצידה ועו"ד מלך והצוות המקצועי עומדים גם לרשותם של חברות, עסקים ובודדים הנקלעים למחלוקות והליכים משפטיים עם בנקים וחברות ביטוח שאינם נימנים על לקוחות המשרד.