משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

גביית חובות

גביית חובות עלול להיות תהליך ארוך ומייגע, במיוחד לחברות גדולות שלהן קהל לקוחות רב ועלולות למצוא את עצמן בכל יום מתמודדות עם גביית החובות.

אם נקלעתם למצב של חוב שלא כוסה והנכם רוצים לפעול לגביית החוב בדרך מהירה ולגלית, הדרך הבטוחה ביותר היא להיעזר בעורך דין גביית חובות שיעניק לכם את הטיפול המשפטי האפקטיבי ביותר ובסופו יביא אתכם לתוצאה שרציתם – גביית החוב.

מכיוון שכיום ישנם מקרי גבייה רבים שהתערבות לשכת ההוצאה לפועל לא מספיקה ויש הצורך לערב עורך דין גביית חובות.

שירותיו של עורך דין גביית חובות:

עורך דין גביית חובות יכול לסייע לכם בהמון פרשות דרכים בחיים בנושאים כלכליים(גביית חובות). השירותים הנפוצים ביותר שעורך דין גביית חובות מספק הינם:

  • גביית חובות: אנשים רבים (פרטיים/חברות) נתקלו בחייהם באדם/לקוח שלא עמד בחובו או שהחליט פשוט שהוא אינו מעוניין עוד לשלם לכם. במצבים אלו, אין לכם כל-כך הרבה מה לעשות בעניין מלבד להיעזר בשירותו של ורך הדין גביית חובות . עורך הדין, יאתר את אותו לקוח ויוציא בקשה להסדרת החוב הנדרש לתשלום.כמו כן, עורך הדין יפעל עד להחזרת כל החוב.
  • גביית שיקים חוזרים: עורך הדין לגביית חובות יכול לסייע לכם גם במצב של שיק שחזר. אז אם קיבלתם שק שחזר ואינכם מאתרים את נותן השק, עורך הדין יאתר את החייב בשבילכם, יוציא בקשה לגביית החוב הנדרש ייתן לכם ליווי וייצוג משפטי בכל הקשור לעניין עד לתוצאה הנשאפת.
  • איתור חייבים: לאנשים רבים קרה במהלך חייהם שאדם שהיה אמור לשלם להם סכום מסוים פשוט נעלם. במצב כזה עורך דין גביית חובות יכול לפעול לאיתור החייב ולגביית החוב הנדרש.
  • גביית חוב לאחר מותו של החייב: הידעתם שאדם שנפטר גם מחויב בעמידה בחובותיו ושניתן להמשיך את תהליך גביית חובו? אתם לא לבד, הרבה לא יודעים זאת אך בהחלט ניתן להמשיך לגביית חוב גם מאדם שנפטר, אך מדובר בתהליך ארוך יותר מהרגיל בשל העובדה שהחייב לא נמצא בין החיים ולכן רצוי מאוד שעורך דין גביית חובות יעשה עבורכם את העבודה המייגעת הזאת בצורה המשפטית הטובה ביותר.