משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

ייצוג משפטי כולל

388C0057 ייצוג משפטי כולל

בצמתים רבים ולעתים אף גורליים בחיים אנשים נזקקים לייצוג משפטי כולל לשם קבלת החלטות בעלות משמעות אישית וכלכלית מרחיקות לכת. ייצוג משפטי כולל הוא עניין חשוב ביותר, ולעיתים קרובות פנייה לעו"ד מומחה, מקצועי ואחראי יכולה למנוע נזקים כספיים וקניניים , עוגמת נפש, פיטורים, פגיעה בזכויות וכדומה. קבלת ייעץ משפטי מיומן והגון, מאפשר לפונה בין אם הוא אדם בודד, חברה או תאגיד להבין את מצבו המשפטי בסיטואציה אליה נקלע ולקבל כלי עזר פרקטיים להתמודדות עם בעיות משפטיות בהן הוא נתקל.

במשרד עו"ד אליהו מלך, ניתן לקבל ייצוג משפטי כולל בכל התחומים הדורשים התמודדות, הבנה או ביצוע פעולות בעלות אופי משפטי. למשרד מחלקות המתמחות בכל תחומי המשפט ובהם דיני נדל"ן ומקרקעין, דיני נזיקין ולשון הרע, גבייה והוצאה לפועל, דיני חוזים חברות ושותפויות, הסכמי סוכנות, נציגות ושיווק, זכויות יוצרים וקנין רוחני, דיני עבודה וזכויות עובדים ומעבידים, ירושה, צוואות ועזבונות,מסוי מוניציפלי - ארנונה, אגרות והיטלי פיתוח ועוד.

קורה שאדם חש פגיעה במקום עבודתו או בנכסיו, או בזכויותיו, אך הוא אינו בטוח שיש לו עילה לפנות לבית המשפט ולהגיש תביעה משפטית. במקרה כזה קבלת ייצוג משפטי כולל נכון תבהיר לו את האפשרויות החוקיות העומדות בפניו, תבהיר את זכויותיו ולעיתים גם את חובותיו או את הסכנה בפניה הוא עלול לעמוד. לייצוג משפטי כולל זקוקים גם מעבידים וחברות, החייבים לדעת מה חובותיהם וזכויותיהם מול עובדיהם ומול כל הגורמים עימם הם קשורים במהלך עיסקיהם.

לייצוג משפטי כולל נדרשים גם אנשים המבקשים לקנות נכס, לרכוש דירה, להשכיר דירה או לבצע פעולה מסוימת בתחום המקרקעין. למשרד עו"ד אליהו מלך, מחלקת מקרקעין ובה עורכי דין מנוסים ומיומנים המסוגלים לספק ללקוחות את המערך הכולל הנדרש במקרה של ביצוע עסקאות פשוטות או מורכבות במקרקעין.

ייצוג משפטי כולל מקצועי דרוש גם למי שמעונין לקבל סיוע במימוש הליכי הוצאה לפועל בגין פסקי דין, שיקים , חשבוניות פתוחות ותביעות כספיות.

גם אנשים המבקשים לכתוב צוואה או לממש ירושה זקוקים לעורך דין מקצועי הבקיא בדיני ירושות ועזבונות המסוגל ללוותם במתן פתרון כולל בהתאם לנסיבותיהם האישיות וכך לחסוך לפונה כסף רב ולעיתים גם עוגמת נפש, וכן לקצר תהליכים שעלולים לקחת חודשים רבים ואף שנים. קל וחומר כאשר אדם נזקק להגנה משפטית באחד מבתי המשפט. במקרה שכזה חובה כפולה ומכופלת להיות מלווה בעורך דין מהשורה הראשונה. עורכי הדין במשרד עורך דין אליהו מלך מסוגלים לספק הגנה משפטית ראויה, במקביל לליווי אישי צמוד.

כאשר אדם נזקק לקבלת ייצוג משפטי כולל, אין מתאים יותר מאשר לפנות למשרד גדול כמו משרד עו"ד אליהו מלך, שבו מגוון רחב של עורכי דין מומחים בתחומים שונים, המסוגלים לתת ללקוח מעטפת שלמה , שכן משרד עו"ד אליהו מלך מצוייד היטב בכל האמצעים והמשאבים המאפשרים לו לתת פתרונות מקצועיים ויעילים למיגוון רחב של מצבים ובעיות משפטיות.