משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

מקרקעין וליווי פרוייקטים

388C0291 מקרקעין
 
במשרד עורך דין אליהו מלך פועלת מחלקה מיוחדת המטפלת בכל תחומי מקרקעין וליווי פרוייקטים בתחום הנדלן. 
המשרד מעניק ייעוץ וליווי משפטי בתחום מקרקעין וליווי פרוייקטים לחברות ולמוסדות , ליזמי נדלן , לרבות ליווי פרויקטים של פינוי - בינוי, עיבוי , תמ"א 38 לסוגיה השונים, עיסקאות קומבינציה למיניהן וליווי כולל של לקוחות פרטיים בעיסקאות רכישה ומכירה של דירות, בנינים ומגרשים. 
 
במיסגרת הטיפול של משרד עורך דין מלך בעיסקאות מקרקעין וליווי פרוייקטים של לקוחותיו מלווה אותם המשרד בכל שלבי המשא ומתן וההתקשרות, עורך בדיקות מקצועיות של הזכויות ושל כל השיעבודים למיניהם המוטלים על המקרקעין וכן את חובות המס לצורך המכירה או הרכישה הרלוונטית. אנו מנהלים גם את המגעים עם שלטונות מס שבח מקרקעין, מנהל מקרקעי ישראל והרשויות המקומיות במטרה להגיע לשלב חתימת החוזים ומימוש העיסקה כאשר כל האינפורמציה הרלוונטית ידועה וברורה.

במידת  הצורך וכאשר מתעוררות מחלוקות עם הרשויות למיניהן ,לרבות רשויות המס בנוגע לעיסקאות ופרויקטים שבטיפולינו פועל המשרד בשירות לקוחותיו גם בדרך של הגשת השגות, עררים וניהול הליכים בבתי המשפט, לרבות עתירות מנהליות ועירעורים בכל הערכאות.
 
משרד עו"ד מלך צבר נסיון רב בליווי לקוחות פרטיים ומוסדיים כאחד במכרזים ובפרויקטים שונים בתחומי מקרקעין וליווי פרוייקטים, לרבות ייצוג בבתי המשפט בהליכים של תקיפת תוצאות מכרזי מקרקעין ו/או הגנה על זוכים במכרזי מקרקעין שזכייתם ניתקלה בהתנגדות משפטית מצד משתתפים אחרים במכרז.
 
למשרד עורך דין מלך נסיון רב בייצוג לקוחות בהליכי פינוי וסילוק יד ממקרקעין תביעות כספיות בגין דמי שכירות ודמי שכירות ראויים ותביעות לפיצויים בגין פגיעות תכנוניות בהתאם לסעיף 197 לחוק התכנון והבנייה.
משרד עורך דין מקרקעין מלך נימנה על המשרדים המובילים בישראל בטיפול משפטי בכל הנוגע למסים והיטלים מוניציפליים על מקרקעין וליווי פרוייקטים נדלניים מורכבים.
 
המשרד ייצג ומייצג שנים ארוכות עיריות ורשויות מקומיות בתחומי הארנונה והיטלי הפיתוח וכן מלווה משפטית חברות , מוסדות, עסקים ופרטיים  בחילוקי דעות משפטיים שיש להם עם הרשויות המקומיות בנוגע לארנונה , אגרות והיטלי פיתוח.
 
משרדנו עוסק גם בכינוס נכסים של נכסי מקרקעין בהוצאה לפועל ומכירת מקרקעין בהליכי מכרז והתמחרות וכן בכל הנוגע לעיניני בתים משותפים, ליווי פרויקטים משלב התיכנון ועד לקבלת טופס 4 ורישום העיסקאות בטאבו , כולל הכנת צווי בתים משותפים ורישומם על כל הכרוך בכך. 
עוד עוסק המשרד בעריכת חוזים והתקשרויות בין ייזמים ומזמינים שונים לבין קבלי ביצוע , ספקים וקבלני מישנה בפרוייקטים.