משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

עו"ד ליטיגציה

עורך דין ליטיגציה 1עורך דין ליטיגציה הוא למעשה עורך הדין אשר מופיע מטעמכם בבית המשפט ונותן ייצוג משפטי כולל. מציג שם את ה"קייס" שלכם ומנהל בשימכם את כל ההליך המשפטי הכולל את הצגת ראיותיכם, חקירת העדים במשפט והעלאת כל הטענות התומכות בעינינכם בפני בית המשפט - בכתב ובעל פה.

תחום הליטיגציה הוא תחום ייחודי ויש הרואים בו חוד החנית של העבודה המשפטית. עו"ד ליטיגציה חייב להיות כזה השולט מצד אחד בתחומי המשפט השונים בהם הוא מייצג את לקוחותיו בבית המשפט ומצד שני להיות בעל תכונות מיוחדות כגון הופעה משכנעת , כושר ביטוי מרשים ויכולת התמודדות במצבי לחץ מול עדים עורכי דין ושופטים כאחד, באופן שיאפשר לו לייצג את עניניכם במשפט בהצלחה מירבית.
תחום הליטיגציה הוא אמנות וכישרון בפני עצמו.

יש עורכי דין המתאימים יותר לעבודה משרדית של הכנת תיקים למשפט ולעומתם עורכי דין שיכולת ההופעה בבתי המשפט ודרך ניהול המשפט על ידם היא מומחיות בפני עצמה. לא כל עורך דין בעל ידע משפטי מתאים לשמש בתפקיד זה , אלא רק עורכי דין בעלי תכונות מיוחדות ודרכי התנהגות מתאימות יכולים למלא בהצלחה תפקיד של עורך דין ליטיגציה. במשרד עורכי דין מלך תמצאו סוללת עורכי דין מתחומי מומחיות שונים שתחום זה זורם בעורקיהם ואשר מאחוריהם אלפי הופעות בבתי המשפט השונים בכל רחבי הארץ, מבתי משפט השלום , דרך בתי המשפט המחוזיים ועד לבית המשפט העליון בו הופיעו עורכי הדין ממשרדנו פעמים רבות ובהצלחה רבה.

אצלנו במשרד עורכי דין מלך תחום הליטיגציה הוא אחד הבולטים בפעילותינו ועורכי הדין במשרדנו מופיעים יום יום במשפטים בבתי המשפט בכל רחבי הארץ. תוכלו למצוא במשרדנו סוללת עורכי דין שתפקיד עורך דין ליטיגציה הוא עיסוקם היומיומי העיקרי וההופעה בבתי המשפט היא מומחיותם.

בתוקף הופעותיהם היומיות בבתי המשפט לעורכי דין אלה חושים חדים ורגישות גבוהה לדקויות של מצבים בבתי המשפט. הם מגיבים בזריזות קולטים מצבים והתפתחויות במהלך הדיון בבית המשפט ומנצלים כל סיטואציה המתעוררת שם כדי ליזום מהלכים שיש בהם כדי לשפר את סיכויי הלקוח במשפט ולמוטט את טיעוני הצד שכנגד.

את עבודתו של עורך דין ליטיגציה מצליח ניתן להשוות לעתים לאופן התנהלותו של שחקן שחמט.

הצלחה בתפקיד דורשת ממנו בנית אסטרטגיה של ה"קרב" הצפוי ויכולת חיזוי של מהלכי הצד שכנגד , כמו גם הערכות להתמודדות עם שאלות ובעיות שעלולים השופטים להציג תוך כדי הדיון. עו"ד ליטיגציה במשרדנו מעורים היטב בכל רזי ההכנה והביצוע של ההופעה בבתי המשפט , הם מסוגלים לתכנן ולצפות מספר צעדים קדימה ולהתמודד כראוי עם הצד השני בבית המשפט, באופן המאפשר להם להבליט את עמדות הצד המיוצג על ידם ולגמד את גירסת הצד שכנד .

במשרדנו עורכי דין שהאינסטינקטים שלהם חדים והם נמצאים במצב תודעתי מתמיד של חיפוש אחר כל פירצה בעמדת הצד שכנגד על מנת לשפר את סיכויי הלקוחות בבית המשפט. עורך דין ליטיגציה במשרדנו מעורים היטב בכל דיני הפרוצדורה ודיני הראיות , באופן המאפשר להם להקדים את יריביהם בבתי המשפט ולהשתמש בכלים אלה ובבקיאותם בפסקי הדין השונים, על מנת לחסום טיעונים נגדיים ולשכנע בצידקת הטענות של לקוחות המשרד.

עו"ד ליטיגציה במשרדנו צברו במשך השנים הישגים והצלחות רבות בבתי המשפט , לזכותם פסקי דין מוצלחים רבים אשר בחלקם הפכו לתקדימים המנחים אף את בתי המשפט באותם תחומים ובצד הפעילות המתמדת והרצופה בבתי המשפט הם גם ממשיכים להשתלם ולהתעדכן במסגרת השתלמויות מיוחדות לעורך דין ליטיגציה, הרצאות וקבוצות עבודה בתחום. עו"ד ליטיגציה במשרדנו שואפים כל העת למצוינות בתחומם ומתיחסים לכל תיק המטופל על ידם כאל יעד בפני עצמו.

עו"ד טוב הוא עו"ד אשר בצד הידע המעמיק והרב שלו בתחומי משפט שונים ומגוונים, ניחן גם בכישרון ובכישורים נוספים המאפשרים לו בעת הופעתו בבית המשט להביא לידי ביטוי בנוסף לחומר משפטי יבש גם את המרכיב של "שואו" ברמה גבוהה המקנה לו את הערך המוסף ואת היתרון על פני עורכי דין אחרים שלא התברכו בתכונות המאפשרות להם להופיע באופן מרשים ומשכנע כמותו.אצלנו במשרד עו"ד מלך תחום הליטיגציה הוא בבחינת ה"לחם והחמאה" של פעילותינו וכל עו"ד במשרדנו הוכיח את יכולתו בתחום זה בבתי המשפט פעמים רבות.