משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

תרומה לקהילה

trumaעמותת "צעיר לנצח" על שם ניר (נירצי) לנדסמן ז"ל

אנו במשרד אליהו מלך ושות' מאמינים כי גופים מובילים צריכים לקחת חלק פעיל בחיי הקהילה ולהוביל מהלכים של אחריות ומעורבות חברתית.

במסגרת פעילות המשרד למען הקהילה אנו תומכים בעמותת "צעיר לנצח", להצלת צעירים ובני נוער מאימת הקטל בכבישים, ע"ש רב"ט ניר (נירצי) לנדסמן ז"ל, בנם של טלי וצביקה לנדסמן, אשר נהרג בתאונת דרכים והוא בן 19 שנים בלבד.

העמותה, אשר שמה לה למטרה להביא לירידה משמעותית במספר הקורבנות והנפגעים בכבישי ארצנו, עושה זאת באמצעות פניה ישירה ובלתי אמצעית אל דור העתיד – תלמידים, בני נוער, חיילי ומפקדי צה"ל, תוך שהיא מציגה בצורה מוחשית ואותנטית את גודל השבר העומד לפתחו של כל אחד ואחד מנפגעי תאונות הדרכים ולפתחם של בני משפחותיהם, בקרות הנורא מכל. העמותה פועלת בדרכים שונות ומגוונות על מנת להגביר את המודעות לנושא נקיטת זהירות מרבית מצד הצעירים, כל אימת שהם אוחזים בהגה, או יושבים לצד או מאחורי חבר האוחז בהגה.

במסגרת פעילותה של העמותה מתקיימים מפגשים עם בני הדור הצעיר, מוצגת תערוכת צילומים בנושא ומועלית בבתי הספר השונים ובבסיסי צה"ל הצגה מקורית שעלילתה המרכזית נסובה סביב מעורבותם של בני נוער וצעירים בתאונות דרכים והשפעתן של אלה עליהם ועל חיי הסובבים אותם.

במסגרת התמיכה בעמותה, אנו לוקחים חלק פעיל ביוזמות העמותה ומסייעים במימון ובגיוס כספים.

צוות המשרד גאה על ההזדמנות להיות חלק מפעילות זו ונכון בכל עת לסייע, להעשיר ולתרום לקהילה.