משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

עורך דין הוצאה לפועל

388C0301 עוד הוצאה לפועל

מדי שנה ניתנים בישראל מאות אלפי פסקי דין וצ'קים חוזרים, על פיהם זכאים מוסדות, חברות ובודדים לסכומי כסף גבוהים ביותר. כל העמל הרב שהושקע בקיום הליכים משפטיים ממושכים עד לקבלת פסקי הדין וכל המוצרים והשירותים שניתנו כנגד השיקים שחזרו , יירדו לטמיון אם לא תימצא הדרך לגבותם באופן יעיל. לשם כך נועדה מערכת ההוצאה לפועל , אולם חשוב להבין ולהפנים כי מערכת זו איננה מספקת פתרון אוטומטי לניזקקים לשרותיה ורק ניצול נכון ומקצועי של כל האמצעים אותם מעמידה המערכת לרשות הנושים עשויה להחזיר לכם את כספכם האבוד.

תחום גבייה הוצאה לפועל הוא רחב היקף ומורכב ביותר והוא איננו ניתן ל"פיצוח" על ידי מי שאיננו מומחה ובקיא בתחום. רק עורך דין הוצאה לפועל המעורה בכל רזי חוק ההוצאה לפועל ותקנותיו ואשר לרשותו עומדים כל האמצעים הדרושים לניהול הליכים ובהם ציוד ומיחשוב משוכלל , אמצעי תקשורת חדישים , כוח אדם בכמות ובאיכות הנידרשת ועוד - רק עו"ד הוצאה לפועל כזה יוכל לסייע לכם להפוך את פסקי הדין והצ'קים שבידיכם , מניירות חסרי ערך לכסף מזומן.
במשרד עו"ד אליהו מלך מועסקים עורך דין הוצאה לפועל וצוות משפטי מקצועי , ברמה הגבוהה ביותר בישראל והתוצאות אותן משיגים במשרדנו עבור לקוחותינו בכל רחבי הארץ , הן תוצאות יוצאות דופן לטובה בכל קנה מידה מוכר בתחום זה בישראל.

עו"ד הוצאה לפועל במשרדנו טיפלו ומטפלים במשך השנים במאות אלפי תיקי הוצאה לפועל בכל רחבי הארץ ובכל צורה אפשרית על פי החוק - הן לביצוע פסקי דין , הן לביצוע שקים ושטרות והן לביצוע תובענות לסכום קצוב שניתן להגיש ישירות ללשכות ההוצאה לפועל השונות בישראל.

במשרדנו ביצעו מיליונים רבים של הליכים בשירות לקוחותיהם הרבים, החל מעיריות ורשויות מקומיות דרך מוסדות, חברות ציבוריות, תאגידים אחרים למיניהם, עסקים ואנשים פרטיים.
עורך דין הוצאה לפועל במשרדנו בקיאים בכל ההליכים הקיימים ובהתאם לשיקול דעתם , המבוסס גם על המידע הרב הנאסף על ידם, בין השאר באמצעות חוקרים פרטיים בהתאם לצורך , הם פועלים להטלת עיקולים על כספי וניכסי החייבים בבתיהם ואצל צדדים שלישיים , הוצאת צווי עיכוב יציאה מן הארץ, הטלת הגבלות על רישיונות נהיגה ודרכונים של חייבים ,הזמנתם לחקירות יכולת והוצאת צווי הבאה נגדם באמצעות המשטרה ועוד הליכים נוספים אחרים - הכל במטרה למקסם את אפשרויות הגבייה ולזרז את השגת הכספים והעברתם לידי לקוחותינו הזוכים .

עורך דין הוצאה לפועל במשרדנו מחוברים און ליין ללישכת ההוצאה לפועל והאמצעים המשוכללים המופעלים על ידינו מאפשרים ללקוחותינו ליצפות בכל רגע נתון על גבי צגי המחשב שלהם בכל הפעילות המתנהלת בתיקיהם , לרבות סכומי הכסף שניגבו ומועדי גבייתם בפועל. עורך דין הוצל"פ במשרדנו מקיימים קשר ישיר ורצוף עם לקוחות המשרד כאשר לכל לקוח יש עו"ד הוצאה לפועל המטפל באופן אישי בעניניו ודואג לעדכנו ולהעביר אליו מעת לעת דוחות תקופתיים על התקדמות הפעילות בתיק.

לוחות הזמנים וקצב הפעילות בהוצאה לפועל משפיעים באופן ממשי על הסיכוי להצליח בגביית החובות בהוצאה לפועל תוך פרק זמן סביר. גם משום כך פנייה לעורך דין הוצאה לפועל , אשר מלבד מומחיותו ונסיונו בתחום, עומדים לרשותו גם מנגנון ואמצעים באיכות ובהיקף הנדרשים, הוא תנאי יסודי להשגת התוצאה המבוקשת.

עורך דין הוצאה לפועל במרד עורך דין אליהו מלך נהנים מתשתית מעולה של אמצעים וכוח אדם מקצועי כאחד ונעזרים בלמעלה מ 100 עובדי גבייה והוצאה לפועל מנוסים ומיומנים , באופן המאפשר להם להיות חלק ממשרד עו"ד הוצאה לפועל הגדול ביותר בכל אזור חיפה והצפון ומהגדולים ביותר בארץ, עם היקף פעילות כלל ארצי ממטולה ועד אילת ועם הרכב לקוחות מגוון ביותר הכולל , בין השאר , בנקים וחברות בטוח , מוסדות ורשויות , חברות מסחריות ותעשיתיות , בעלי עסקים מכל התחומים ולקוחות פרטיים לרוב.

כל לקוח - מוסדי , עיסקי או פרטי - יוכל למצוא פועל במשרד עו"ד אליהו מלך מענה מושלם לכל עניני ההוצאה לפועל בהם הוא ניתקל ויזכה לשירות שמטרתו הראשונה והעיקרית היא גבייות החוב המגיע לו בכל ההקדם האפשרי ותוך שימוש מיומן ומושכל בכל סוגי ההליכים שמעמידה לרשותו מערכת ההוצאה לפועל . עוד חשוב לציין שתשלום שכר טירחת עו"ד למשרדנו עבור הטיפול בתיקי ההוצאה לפועל של לקוחותינו מבוסס עקרונית על תשלום מתוך סכומי הגבייה בפועל , כך שרק הצלחת עורך דין הוצל"פ לגבות כספים עבור הלקוח מחייבת את הלקוח בתשלום שכ"ט עורך דין. ומכאן שהאינטרס בגבייה מקסימלית של החובות, הוא אינטרס משותף ללקוח ולמשרדנו כאחד.