משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

עורך דין חברות

388C0039 חברות

אם אתם שוקלים להקים חברה או מקימים בימים אלה עסק או חברה חדשה אתם ודאי עסוקים מאוד ומתמודדים עם שאלות ואתגרים רבים. אתם זקוקים ליועץ טוב בעל ניסיון עשיר בליווי חברות שיעמוד לצידכם. ולכן עורך דין חברות טוב.הוא יוכל לתת לכם תשובות מנומקות בשאלות רבות אשר אתם שואלים את עצמכם כמו האם עדיף לפעול כעצמאי או אולי כחברה בע"מ ועוד שאלות רבות.

בעלי עסקים חייבים להבין את החשיבות הגדולה של התנהלות מדויקת ונכונה מול רשויות החוק. חשוב שתדעו כי התנהלות נכונה בסיוע עורך דין חברות טוב יכולה להשפיע על הצלחתו או אי הצלחתו של העסק שלכם. טעויות בתחום הזה עלולות לגרום לנזקים והפסדים ובמקרים קיצוניים עד כדי חיסולו של העסק .

לחברה עיסקית חבויות דיווח והיתנהלות כחוק מול רשויות המס, משרדי ממשלה, הרשויות המקומיות וגופים מוסדיים נוספים . כמו כן חלים על החברה חוקים ותקנות למיניהם , הקובעים מה מותר ומה אסור בניהול העסק - הן מנקודת מבט של המדינה והרשויות והן מנקודת המבט של ציבור הלקוחות והספקים. עורך דין חברות טוב ידאג להנחות אתכם באופן שמצד אחד יאפשר לכם למצות את הפוטציאל העיסקי כדי למקסם את רווחיכם ומצד שני יידע איך למנוע מכם ביצוע טעויות והפרות חוק שאי מניעתן עלול להוריד לטימיון את כל מאמציכם העיסקיים.

עצה טובה והנחיות נכונות של עורך דין חברות מנוסה , יסירו מכם את הדאגה לכל הנוגע בצד החוקי של ניהול העסק ויאפשרו לכם להשקיע את כל מירצכם ויכולותיכם הניהוליות בקידומו המסחרי ובהגדלת הכנסותיו ורווחיו. ניהול חברה עיסקית כרוך בין השאר בכריתת חוזים רבים , עם גורמים שונים הבאים במגע עם עסקכם. מומלץ מאד לא לחתום על חוזים כאלה מבלי שניבדקו קודם לכן על ידי עורך דין חברות מיומן, משום שחוזה טוב מאפשר לכם להפיק את המקסימום מן ההתקשרות העסקית, בעוד שבמקרה שחתמתם על חוזה גרוע, ייתכן ולא יועילו כל מאמציכם העיסקיים והשקעותיכם בעסק משום שתוצאות העסקה נידונות לכשלון עקב החוזה הכושל שאיננו מגן עליכם ועל זכויותיכם.

ניהול חברה עיסקית בימינו כרוך גם בחובות והתחייבויות הנוגעים להעסקת עובדים, קיום דיני איכות הסביבה, אחריות פלילית במקרים של הפרת דיני התכנון והבנייה ודיני רישוי עסקים, אחריות בנזיקין ועוד. רק עורך דין חברות מומחה ובקיא בכל החוקים והדינים הנוגעים לעיסקכם יסייע לכם לנווט בביטחה בים החוקים והתקנות מבלי להיקלע למצבים של הפרת החוק על כל הכרוך בכך.

עורך דין חברות טוב יוכל במקרה הצורך גם לייצגכם בתביעות משפטיות ובהליכים במהלך העסקים השוטף ולצמצם את נזקיכם גם אם טעיתם או הפרתם חובה כלשהי.

עורך דין חברות העונה על כל הצרכים הנ"ל תוכלו למצוא במשרד עו"ד אליהו מלך אשר עוסק מזה שנים רבות בליווי שוטף של עסקים בנקים וחברות ביטוח על כל פעילויותיהם בארץ ובח"ול , לרבות - בדיקת ועריכת חוזים ומכרזים , עריכת הסכמי סוכנות, שיווק וייצוג, הדרכת החברה בכל הנוגע להעסקת עובדים, פיטוריהם וזכויותיהם , הגנה על סימני מסחר וזכויות יוצרים של החברה ועוד קשת רחבה של נושאים בהם דואג משרד עורכי הדין אליהו מלך להעניק סיוע משפטי צמוד , כמצופה מעורך דין חברות מהימן ונאמן.