משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

עורך דין חוזים

contracts

חוזים מסחריים מקצועיים ואישיים מהווים בימינו חלק בלתי ניפרד ויומיומי של עולמנו. כל אחד מאיתנו ניזקק במוקדם או במאוחר לעריכת חוזים ולהתקשרות בחוזים, בין אם אלה חוזים לרכישת או מכירת דירה או נכס , חוזי העסקה , סוכנות , נציגות או שיווק , חוזי יחסי ממון בין בני זוג , חוזים להגנה על זכויות יוצרים וסימני מסחר, חוזי שותפות , ייזום חברות ועסקים ועוד ועוד בכל תחומי החיים. דיני החוזים מורכבים ומסובכים באופן המחייב כל מתקשר בחוזה להסתייע בעורך דין חוזים "משופשף" בקיא ובעל מומחיות בתחום .

עורך דין חוזים חייב להיות כזה הבקיא בכל החוקים הרלוונטיים לעריכת חוזים חברות ושותפויות. עורך דיו חוזים טוב מכיר היטב את כל הפסיקה והספרות המשפטית הנוגעת לחוזים באופן המאפשר לו להשתמש בידע הרב ובנסיון שצבר , באופן שיגן עליכם ועל האינטרסים החיוניים שלכם בכל חוזה עליו תחתמו. עורך דין חוזים ראוי חייב גם לשלוט באופן מוחלט בשפה העברית , מאחר ובמקרים רבים אין די בכך שצדדים לחוזה מביעים את רצונם וכוונתם , אלא הנקודה המרכזית היא ניסוח החוזה מבחינה מילולית ומבחינת התחביר , כך שיבטא את כוונתם האמיתית של הצדדים.

עו"ד חוזים מיומן מוודא כי החוזה שהוא עורך ומנסח יכלול את כל המרכיבים החשובים מבחינת הלקוח שהוא מייצג ופועל להסרת כל המכשולים בגוף החוזה , העלולים לאיים על זכויות הלקוח. רבים סבורים בטעות שבכוחם לערוך ולנסח חוזים ולעיתים קרובות אף עושים זאת בעצמם למרות שאינם בעלי השכלה משפטית כלל ואין להם כל מומחיות או ונסיון בדיני חוזים. מי שעושה כן נוהג בחוסר אחריות מוחלט ובאופן העלול לגרום לו נזקים כבדים בהמשך. עו"ד מקצועי דואג לבדיקת כל מרכיבי החוזה מראש, כולל כל הפרטים העובדתיים והמשפטיים , באופן שאדם מן היישוב שאיננו עורך דין חוזים מקצועי , לא יוכל לעשות בעצמו.

רק עורך דין חוזים מומחה יוכל להבטיח כי החוזה עליו אתה חותם כולל בצד התחייבויות ברורות שאתה מקבל על עצמך גם את הבטחת זכויותיך באופן המוחלט ביותר וגם מנגנון של פיצוי ושיפוי האמור לעמוד לצידך במקרה של הפרת החוזה על ידי הצד השני.

לא אחת קורה שחוזים מסתבכים ונוצרות מחלוקות של ממש בין הצדדים . מסיבה זו רצוי כי תיבחר עורך דין חוזים מומחה שילווה אותך בשלב עריכת החוזה וניסוחו, וינהל משפטי חוזים בבתי המשפט ובהליכי בוררות.
משרד עורכי הדין אליהו מלך עוסק מזה שנים רבות בעריכת חוזים וניסוחם מטעם לקוחות עסקיים ופרטיים רבים . כעורך דין חוזים בעל נסיון ומוניטין מייצג המשרד את לקוחותיו גם בסכסוכים חוזיים המגיעים לבתי משפט, בוררויות והליכי גישור.

פנייה למשרד עו"ד אליהו מלך כדי שישמש עורך דין חוזים שלכם, מבטיחה כי תיזכו לשרות מקצועי ואמין של עורכי דין בעלי מומחיות, ידע ונסיון רב בתחום ומבטיחה עוד כי רצונותיכם וכוונותיכם ביחס להתקשרויות החוזיות שלכם , יבואו לכלל ביטוי מלא וברור בחוזים אותם יערוך וינסח עבורכם עורך דין ממשרד עורכי דין אליהו מלך.

מה המשמעות של בחירת עורך דין דיני חוזים לטובת עריכת חוזה? איך בוחרים את עו"ד חוזים הטוב ביותר לערוך את החוזה שלכם? מה ההבדל בין חוזה טוב לכזה שהוא פחות טוב?

כולם מכירים לוודאי את התחושה הלא כל כך נעימה כאשר אתם נאלצים לחתום על חוזה כזה או אחר ואין לכם את היכולת להבין עד הסוף את כל האותיות הקטנות אשר מאחוריהם מסתתר עולם ומלואו. האותיות הקטנות הם אלו אשר יכולים לשנות את חייכם מן הקצה אל הקצה. לעיתים לטובה אך בעיקר לרעה.

חוזים הם עניין למקצוענים בלבד, הידע בקריאת והבנת חוזה הוא צריך להיות נתון בידיים אמינות אשר יש לכם את היכולת לסמוך עליהם בעיניים עצומות. עו"ד חוזים מטעמכם הוא זה אשר צריך להיות אמון על בדיקתו ואישורו של חוזה כזה או אחר, או מנגד להיות אמון על עריכת חוזה מטעמכם.

אנו נתקלים בצורך לחתום על חוזים כמעט בכל תחום מחיי חיינו, בין אם זו הכתובה שזה חוזה לכל דבר ועניין או ברכישת עסק או ברכישת בית. כל חוזה כזה יש לו משמעות רבה מאוד ולכן אסור להקל ראש ולו בחוזה הפשוט ביותר. חשוב מאוד להבין כי חוזה טוב מטעמכם הוא כזה אשר לא ישאיר מקום לספקות ולפרשנות שונה בבוא היום. השקעה נכונה ונבונה בעריכת חוזה על ידי עו"ד חוזים מן השורה הראשונה עשוי להואיל מאוד בעתיד.

מחפשים עו"ד דיני חוזים? איך בוחרים עורך דין דיני חוזים?

כאמור לבנות חוזה איכותי וכזה אשר לא משאיר שום פרט לפרשנות לכאן או לכאן זו מומחיות לכל דבר ועניין. על כן חשוב מאוד בבחירת עו"ד דיני חוזים לקבל חוות דעת טובה על אותו עו"ד חוזים אשר תרצו שיערוך או יבדוק עבורכם את האותיות הקטנות בחוזה.

עורכי דין חוזים? אליהו מלך לשירותכם!

משרדו של עורך הדין אליהו מלך מעסיק עורכי דין חוזים מהמשובחים ביותר שיש. אחריות מלאה תינתן לכל לקוח ולקוח. ייעוץ והכוונה לאורך כל הדרך. עו"ד חוזים אליהו מלך וצוותו בעלי ניסיון רב שנים בתחום וכמו כן ידע רב.