משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

עורך דין מסחרי

388C0506 מסחרי

אנשי עסקים ובעלי חברות רבים הזקוקים במהלך עסקיהם לייעוץ וליווי משפטי צמוד, שואלים את עצמם מדי פעם, איך אמצא עורך דין מסחרי טוב שיוכל לתת מענה מלא לבעיה משפטית מסחרית בה נתקלו ואשר דורשת פתרון מהיר ואמין, והאם ניתן לסמוך על עורך דין מסחרי כזה, גם בטיפולים משפטיים עתידיים? איתור עורך דין מסחרי שיהיה גם מקצועי ומומחה בתחומו וגם אמין, נגיש ו"ידידותי" ללקוח, איננה משימה קלה.

אם תתייעצו עם עורכי דין מנוסים בתחום המסחרי הם ייעצו לכם לבחור עורך דין מסחרי ממשרד עורכי דין שיכול מבחינת גודלו והיקף פעילותו, לתת לכם פתרונות בתחומי משפט ועיסוק שונים ומגוונים, המתעוררים במהלך הפעילות העסקית.

יש יתרונות רבים בבחירת עורך דין מסחרי הפועל במסגרת משרד גדול ומבוסס ואשר צבר כבר ניסיון בכל סוגי המקרים בהם עשויים להיתקל בעסק ו/או בחברה מסחרית וטיפל כבר בכל סוגי החברות ותהאגידים וסביר שיוכל לטפל גם בחברה ובעסקים שלכם במומחיות יתרה.

כאשר אתם בוחרים עורך דין מסחרי חפשו עורך דין בעל יכולות רב תחומיות – גם יכולת משפטית נרחבת וגם ניסיון עסקי.

שילוב של יכולות אלה ייתן לכם את עורך הדין המסחרי המושלם מבחינתכם, אדם שיוכל לנהל עבורכם עסקאות ומהלכים מסחריים הטעונים התייחסות משפטית ולהבין גם את ההיבטים העסקיים וגם את ההשלכות המשפטיות של כל צעד בעסקה.

בעלי חברות שונות פונים פעמים רבות אל משרדי עורכי דין חיצוניים בעלי מומחיות מיוחדת לטיפול במקרים שהמחלקות המשפטיות הפנימיות שלהם אינן מטפלות בהם. גם אם יש לכם עורכי דין פנימיים בחברה, תוכלו להפיק יתרון וערך מוסף מפנייה לקבלת השירותים המשפטיים – מסחריים של צוות עורכי הדין שלנו במשרד עורך דין מלך, המתמחים והבקיאים בתחום המשפטי המסחרי.

עורכי הדין המסחריים שלנו מסורים לצורכי הלקוחות ומקפידים על מתן שירות דייקני ומכוון מטרה, בכל שעה ובכל ענין פעוט כגדול. תמיד תוכלו למצוא אוזן קשבת ולקבל עצה מחכימה ועניינית מעורכי הדין המסחריים שלנו ואנו רותמים את הידע והיכולות שלנו למען הצלחת העסק שלכם, תוך שימוש מושכל בידע ובניסיון הרב שנצבר במשרדנו והתאמתם לצרכים המיוחדים של כל לקוח ולקוח.

אתם אנשי העסקים המסורים באופן טוטאלי לעסק שלכם, יודעים להעריך כמה עבודה קשה ומחשבה צריך להשקיע בעסק כדי להביאו לכלל הצלחה. באותו אופן בדיוק גם אנו מטפלים בצרכים המשפטיים והמסחריים שלכם, במסירות מקצועית ללא פשרות והכל על מנת להציע לכם ייצוג משפטי כולל שבסופו של דבר את הפתרון המשפטי–המסחרי הנכון ביותר לבעיה בה נתקלתם.

אנו משוכנעים כי עורך דין מסחרי במשרד עורכי דין אליהו מלך יוכל להעניק גם לכם שירות מקצועי ומיומן מצד אחד ואישי, רגיש ומתאים לצרכיכם, מצד שני.