משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

עורך דין נדל"ן

אם אתם לפני רכישת דירה יד שנייה או רכישת דירה מקבלן , או אם אתם מוכרים את דירתכם, או מתעניינים ברכישת דירה להשקעה, אם יש לכם חלקת אדמה או מגרש או אם אתם מעוניינים להקים פרויקט נדלן , או לרכוש מגרש לבניה, אם אתם מעורבים ו/או מעונינים בפרויקט פינוי בינוי, עיבוי בינוי או תמ"א 38 , אם אתם משכירים נכסים לאחרים או שוכרים ניכסי נדלן לשימושכם ואם יש לכם תביעות משפטיות בעניני נדלן, כגון פינוי וסילוק יד, תשלום דמי שכירות , דיירים סרבנים בפרויקטים של תמא ופינוי בינוי, פיצויים על פגיעות תיכנוניות , עיניני מיסוי מקרקעין ומיסוי מוניציפליים - בכל המקרים האלה האדם המרכזי שחשוב שיהיה לצדכם הוא עורך דין נדל"ן מקצועי ויעיל.

תחום המקרקעין וליווי פרוייקטים הוא תחום משפטי קשה ומורכב. אתם זקוקים לעורך דין נדל"ן מנוסה כדי לבצע עסקאות נדל"ן שימקסמו את הרווחים שלכם ויגנו עליכם. תחום זה דורש ידע משפטי נרחב וכן יכולת ביצוע משא ומתן וניסוח חוזים והסכמים שונים.

בכל רכישה או מכירת דירה או נכס מדובר תמיד בסכומים גבוהים עבור כל אדם באשר הוא. אלה לא סכומים שניתן לסכן אותם או לטפל בהם ללא הדרכה וליווי. בתחום כה מורכב ורגיש אתם חייבים לפנות אל עורכי דין שזה תחום התמחותם. עורכי הדין במשרד עורכי דין מלך יתרמו מניסיונם העשיר ומהידע הנרחב שלהם בתחום.

גם אם יש לכם עורך דין שמטפל בענייני משפחתכם אבל הוא לא עורך דין נדל"ן, תחום המקרקעין הוא לא תחום המומחיות שלו , משרד עורכי דין מלך שיש בו צוות מוביל של עורכי דין מנוסים מקצועיים ורבי ניסיון בתחום הנדל"ן, יוכל ללוותכם בכל שלבי ההתקשות וביצוע העיסקה, באופן שייתן מענה לכל סוגיה בתחום הנדלן שיש לה השפעה על כדאיות עיסקת הנדלן והצלחתה.

עורך דין נדל"ן המתמחה בתחומו יסייע לכם בכול שלב ושלב של רכישת, מכירת, או השבחת נכס - אם זה ליצור עבורכם חוזה שיגן על זכויותיכם, אם זה לייצג אתכם מול עורכי דין של קבלן שאתם רוכשים ממנו דירה, או לבדוק חוזה ולבצע בו תיקונים לטובתכם.

כאשר אתם בודקים נכסים לקניה יש להיזהר מאוד ולבדוק ביסודיות את כל המסמכים והרישומים החוקיים הנוגעים לנדלן בו אתם מעונינים , כולל בדיקה של עיקולים , הערות אזהרה ושיעבודים בספרי הטאבו ובספרי רשם המשכונות וכן לודא את זהותם האמיתית של בעלי הנכס ולשים דגש מיוחד על בדיקת ייפויי כח המוצגים על ידי הצד שכנגד במיסגרת המשא ומתן והחוזה.

לצערנו היו לא מעט מיקרים בהם רוכשי נדלן נפלו בפח ואיבדו את כל כספם כאשר התקשרו בחוזה לרכישת נדלן עם גורמים שפעלו על פי ייפויי כח שהתגלו מאוחר יותר כמזוייפים או חסרי תוקף. עורך דין נדל"ן מיומן וזהיר יכול לבדוק עבורכם את הנדלן בו אתם מעונינים , את זכויות המוכר באותו נלדן, את חובות המס והשיעבודים למיניהם, את המצב התיכנוני ושאר עינינים המשפיעים על כדאיות העיסקה, כדי לוודא שאתם עומדים לבצע עיסקה תקינה , משתלמת וחוקית