משרד:  072-3201205 א'-ה' 08:00-19:00 | תשלום חובות: 04-8600100 א'-ה' 08:00-18:00   פקס: 04-8678830     רח' הבנקים 3, חיפה (זמינות בכל איזור המרכז) 

עורך דין תמ"א 38

tama

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים מורכבים שביצועם מחייב קבלת יעוץ וליווי משפטי מקיף, של עורך דין תמ"א 38 הבקיא ומנוסה בכל ההיבטים התכנוניים, ביצועיים ומשפטיים הכרוכים בקידום הפרויקט ובמימושו.
אם אתם יזמים ו/או קבלנים בפרויקטים של תמ"א 38, או בעלי דירות בבניינים המעוניינים ליישם פרויקט כזה, חשוב ביותר כי תפנו קודם כל לקבלת יעוץ משפטי והסברים מפורטים על המשמעויות השונות של הפרויקט והשלכותיהן על מצבכם המשפטי והכלכלי, מעורך דין תמ"א 38 מומחה בתחום.

פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט שתכנונו וביצועו אורכים זמן רב ויש לו היבטים מסחריים ומשפטיים חשובים, שהתעלמות מהם עלולה להסב לכל המעורבים בפרויקט, נזקים, הפסדים ועוגמת נפש רבה.

עורך דין תמ"א 38 המעורה בנושא ידע להכין אתכם מראש לכל מה שמצפה לכם במהלך הפרויקט, ילווה אתכם בכל ההתקשרויות החוזיות המהוות חלק בלתי נפרד מן הפרויקט, יסביר לכם את משמעויות ההתקשרות מבחינת מיסוי ורישוי ויוכל לפתור בעיות שיתעוררו במהלך ביצוע הפרויקט, בין הדיירים לבין עצמם, בין הדיירים לבין היזם ובכלל.

עורך דין תמ"א 38 הוא חלק בלתי נפרד מצוות מחלקת המקרקעין וליווי פרוייקטים במשרד עורכי דין אליהו מלך, המלווה לקוחות פרטיים, חברות, יזמים וקבלנים במיזמי נדל"ן שונים ובהם תמ"א 38, פינוי-בינוי, עיבוי-בינוי, קומבינציה ועוד.

עורך דין תמ"א 38 במשרד עורכי דין אליהו מלך מנוסה בליווי משפטי הן של דיירים בפרויקטים של תמ"א 38 והן של יזמים וקבלנים העוסקים בתחום.

עורך דין תמ"א 38 צריך שיהיה מיומן בהבטחת זכויות בעלי הדירות מצד אחד ובהגנה על האינטרסים של היזם מצד שני באופן המאפשר לו להעמיד לרשות הצד המיוצג על ידו מערכת כוללת של יעוץ, ליווי וטיפול משפטי, תוך חשיבה ותכנון מראש של פתרונות אפשריים להתפתחויות שונות העלולות להתרחש במהלך ביצוע הפרויקט.

עורך דין תמ"א 38 צריך לשלוט גם בכל ההליכים המשפטיים העשויים להתרחש במהלך הפרויקטים, אם מול רשויות התכנון, אם בין בעלי הדירות עצמם, אם בינם לבין היזם ואם בינם ו/או בין היזם לבין קבלני משנה, ספקים וגורמים אחרים.

עורך דין תמ"א 38 במשרד עורך דין אליהו מלך הינו עו"ד בעל ניסיון עשיר בליטיגציה ומאחוריו ייצוג של אלפי לקוחות במשפטים ובדיונים בכל הערכאות, מה שיקנה לכם במקרה של כורח להתדיין בבית המשפט, ייצוג משפטי הולם ומקצועי.
בכל פרויקט תמ"א 38 קיים מרכיב של השבחת הדירות, על כל הכרוך בכך מבחינת רישוי ומיסוי.
עורך דין תמ"א 38 מומחה ומנוסה, ידע לייעץ לכם מבעוד מועד גם בתחום זה שעשוי להיות גורלי מבחינתכם ועלול להכריע אם הפרויקט הוא כלכלי – אם לא.